Panoramatické zasklení lodžie a balkónu: 6 hlavních způsobů zasklení od podlahy ke stropu

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_12

Panoramatické nebo francouzské zasklení balkónu nebo lodžie, od podlahy ke stropu, je příležitostí nechat více světla do bytu. Zajímavý pohled z okna - to je také součástí vašeho interiéru, takže mnozí majitelé bytů se dnes snaží vytvořit zasklení „na zem“ na balkoně, a ne k pokrytí městské krajiny neprůhledný parapet.

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_01

Existuje několik panoramatických možností. Výběr tohoto řešení závisí na tom, zda se jedná o autonomní lodžii nebo lodžii v kombinaci s místností úplnou a částečnou demontáží okenní skupiny s balkonovými dveřmi.

Panoramatické zasklení - teplé nebo studené?

Někteří zákazníci se domnívají, že studené panoramatické zasklení je jedinou možností instalace na balkóny v bytové budově. Není to tak: pokud chcete, můžete si vytvořit panoramatickou lodžii a teplo, vhodné pro příjemnou zábavu i v chladné sezóně.

Jinými slovy, teplé nebo studené panoramatické zasklení, které si vyberete, je pouze otázkou Vašeho vkusu v kombinaci s funkční úpravou. Pokud máte v plánu jít na balkon v zimě, například, tam uspořádání mini-obývací pokoj nebo zimní zahrada - budete určitě potřebovat nainstalovat teplé zasklení od podlahy až ke stropu. Ale pokud je otázka pouze v estetice a máte dostatek letního odpočinku na balkóně - můžete se omezit na studený průsvitný blok.

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_10

Opět, okenní manažeři nabízejí širokou škálu skla: úsporné, tónované, zrcadlové sklo, nízké emise. Poté, co se seznámíte s nuancami svého bytu a žádáte o rozpočet, odborník Vám doporučí sklo, jehož instalace vytvoří největší pohodlí.

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_06

Nabízíme krátký přehled možných možností, které nám může nabídnout moderní okenní trh.

1

Prosklené studené hliníkové zasklení
(Vyčerpaný)

Když jsme se rozhodli omezit na studené zasklení lodžie ze stropu na podlahu, věnujte pozornost systému hliníkových posuvných profilů Provedal.

 • Jednou z výhod Provedalu je pohodlný mechanismus posuvného otevírání: klapky se snadno posouvají přes kovové válečky.
 • Maximální příliv světla během dne.
 • Systém Provedal je instalován pomocí vysoce kvalitní izolace, která je bariérou pro hluk v ulici a současně - pro podzimní vlhkost nebo letní prach.
 • Vizuální efekt: zevnitř váš byt vypadá útulně, venku - okouzlující.

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_08

Izolační plastové zasklení Slidory

Instalace plastové průsvitné konstrukce Posuvníky ze stropu na podlahu, zkušení odborníci doporučují ty, kteří by chtěli ušetřit peníze na jedné straně a na druhé straně prostor na malém balkoně.

 • Systém Slidors, ve kterém budou instalovány vybrané okna s dvojitým zasklením, způsobí, že lodžie a samotná místnost budou teplejší.
 • Těsnicí systém si zaslouží pozornost, která přináší vysoké hodnoty těsnosti, a tudíž ochranu před vlhkostí v ulici, která nese prach větru a městského hluku.
 • Systém Feature - „mazaný“ zajišťovací mechanismus v podobě visacího zámku ve tvaru půlměsíce, který bude zajímat ty, kteří žijí v nižších patrech a strachu vetřelce.
 • Tento systém je neomezený pro majitele bytů, kteří mají lodžii nebo balkon se zaoblenou formou.
 • Rámy systému Slidors mohou být namalovány v jasných barvách, pokud vyhovují vašim vnitřním preferencím.

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_09

Studené bezrámové zasklení Lumon (Lumon)

Bezrámové zasklení Lumon dnes patří k nejmódnějším trendům městského interiéru. Vaše loggie, která se nachází především v horních patrech, vám umožní bez obtíží obdivovat úvodní panorama - váš pohled se objeví v horizontu světa.

 • Vzhledem k lineárnímu a vizuálně jednoduchému skandinávskému designu "rukopisu" nebude toto zasklení disharmonizováno se svěžím klasickým interiérem.
 • V létě bude váš pokoj pohřben v slunečním světle většinu dne, v dešti budete moci plně ocenit krásu počasí a v zimě - s lákajícími městskými osvětleními.
 • Dokonce i v nejsilnějším větru se nemusíte starat o bezpečnost zasklení - systém Lumon používá sklo odolné 6-12 mm odolné proti nárazům, které odolává nárazům větru.
 • Systém zasklení Lumon může být instalován na balkoně šťastných majitelů 3m okenních otvorů.

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_02

Teplé hliníkové zasklení AGS (AGS)

Pokud stále chcete instalovat nový strom na skleněnou lodžii a uspořádat vedle něj bankový stůl, i přes mráz, dává přednost teplému profilu AGS.

 • Jsou zaručena "zimní teplo" díky tepelným vložkám, které výrobci vložili do hliníkových součástí systému.
 • Profil AGS původně určen pro zasklení široké otvory, jinými slovy, to je docela lehké a odolné pro jeho použití okonschiki prosklené fasády z velkého obývacího pokoje a zimní zahradu s exotickými rostlinami.
 • Hodnoty profilu AGS pro tepelnou a zvukovou izolaci nezpůsobují kritiku - jsou stejně dobré jako u PVC bloků.
 • Náhlý chlazení a oteplování radikálně neovlivní mikroklima lodžie - profil AGS je odolný proti teplotním rázům.
 • Po založení profilu AGS můžete realizovat své představy o kráse a objednat její barvení v barvě, kterou potřebujete, na stupnici RAL; Kromě toho se barevný práškový nátěr stává dalším ochranným povlakovým profilem, který je důležitý v metropoli.

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_07

Teplý plastový profil Rehau (Rehau)

Instalace teplého zasklení ze stropu na podlahu pomocí profilu Rehau vám také umožní používat lodžii po celý rok - dokonce i jako šatnu nebo posilovnu.

 • V závislosti na uspořádání lodžie a jejího interiéru můžete dveře otevírat jakýmkoli způsobem, aniž byste museli přemísťovat předměty a aniž byste se setkali s nepříjemností.
 • Pokud jde o těsnost, balkón bude chráněn před prachem stejným způsobem jako v místnosti.
 • Zvuky velkého města prakticky nebudou pronikat do místnosti.
 • Ostré chlazení neovlivní teplotu uvnitř loggie.
 • V případě zasklení ze stropu do podlahy Rehau neexistují žádná omezení pro geometrii lodžie, včetně nových nových elitních budov, jejichž architekti často experimentují s zakřivenými balkóny.

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_11

Panoramatické zasklení lodžie a balkónu: 6 hlavních způsobů zasklení od podlahy ke stropu

Teplé panoramatické dřevěné zasklení

Teplé panoramatické dřevěné zasklení vypadají nejen stylově a moderní, ale také luxusní. Navíc takový průsvitný design "od podlahy ke stropu" bude přirozeně pokračovat v jakémkoli etnickém interiéru a dovolí také obnovit atmosféru "Provence" nebo "země" na balkoně.

 • Vlastností dřevěných rámů je to, že sami regulují vlhkost ve skleněné místnosti lodžie, což je velmi důležité pro zdravý mikroklima v celém bytu.
 • Ve společném útulném panoramatu propojuje absolutní izolaci s vnějším šumem.
 • Při výrobě dřevěných rámů se používají inovační polymerní těsnění, které se stávají další bariérou proti prachu.
 • V případě potřeby otevřít okenice, můžete použít soustružení, skládací nebo výklopného mechanismu - výběr z mechanismu poháněného pouze uspořádání interiéru a funkčnost lodžii.
 • Strom je ekologický a dnes je základním kamenem mnoha majitelů městských bytů.

Zasklení od podlahy ke stroji je příležitost nejen zdůraznit stylový vzhled vašeho domova, ale také nastavit každodenní rutinu na nejvyšší úroveň. Zkušení správci oken, kteří ocení jejich práci, vám určitě pomohou vybrat nejlepší možnost pro panoramatické zasklení.

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_04

panoramnoe_osteklenie_lodzhii_6_sposobov_05

Chcete-li si plně vychutnat panoráma města, navrhnout zasklení od podlahy ke stropu spolu s OKNASTREET.

1